This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
RRT pokonane w Irlandii
Dodane przez ZURAWLEW Kamil dnia Maja 03 2016 18:05:47
adam_2Za nami 3 runda Mistrzostw Europy czyli Rajd Irlandii. Na odcinkach panowały trudne warunki, ponieważ na cięciach zalegało dużo syfu, a do tego pogoda sprawiała figle i od początku trzeba było zachować zimną krew, gdyż najmniejszy błąd kosztował dużą stratę czasową.

W pierwszy dzień do przejechania było 6 odcinków. Na początku dobre tempo zaprezentował Kamil Żurawlew i to on wygrał większość odcinków w zespole. Tuż za nim dojechał Grzegorz Jackowiak. Trzecie miejsce po pierwszym dniu należało do Tomka Sobieraja, który również podróżował autem R5. W eNce najlepszy okazał się Daniel Zarychta. Dawid Peruzynski dzielnie walczył w swojej klasie i do lidera tracił tylko 5 sekund.

Więcej w rozwinięciu newsa

Rozszerzona zawartość newsa
mat_meksyk_1

Za nami 3 runda Mistrzostw Europy czyli Rajd Irlandii. Na odcinkach panowały trudne warunki, ponieważ na cięciach zalegało dużo syfu, a do tego pogoda sprawiała figle i od początku trzeba było zachować zimną krew, gdyż najmniejszy błąd kosztował dużą stratę czasową.

W pierwszy dzień do przejechania było 6 odcinków. Na początku dobre tempo zaprezentował Kamil Żurawlew i to on wygrał większość odcinków w zespole. Tuż za nim dojechał Grzegorz Jackowiak. Trzecie miejsce po pierwszym dniu należało do Tomka Sobieraja, który również podróżował autem R5. W eNce najlepszy okazał się Daniel Zarychta. Dawid Peruzynski dzielnie walczył w swojej klasie i do lidera tracił tylko 5 sekund. Z niedużą stratą dojechał również w tej klasie Mateusz Przyszlakowski. Niestety popełnił on błąd i musiał liczyć na pomoc kibiców. Klasa ERC Junior to oczywiście dominacja Marcina Zmysłowskiego, który po przesiadce do Opla jest niepokonany.

Drugi dzień okazał się również ciekawy a za razem trudny. Dużo błota na trasie i walka z autem sprawiała wiele frajdy dla kibiców. Na pierwszym odcinku drugiego dnia najlepszym czasem popisał się Jacek Szulikowski niestety wypadł on z trasy na kolejnym odcinku. Dziewiąty oes okazał się pechowy dla naszych zawodników. Odpadł na nim Marcin Zmysłowski i Grzegorz Jackowiak, który deptał po piętach Kamilowi. Ostatecznie Kamil dojechał na 2 miejscu i był najlepszym zawodnikiem w zespole. Bardzo dobrze poradził sobie Tomek Sobieraj i równą jazdą dotarł do mety.

Za nim na 3. miejscu w eNce przyjechał Daniel, a Damian Trzciński na 5. miejscu. W ERC1 dociera do mety na 9. miejscu Marcin Aniołek, jednak nie był zadowolony z tego wyniku. Do ostatniego odcinka w klasie ERC3 o podium walczyli Mateusz z Dawidem i zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Mateusz, jednak stracił do zwycięstwa tylko 4 sekundy, a 3 sekundy za nim dojechał Dawid. Maciek Ślefarski dojeżdża na 6. miejscu, a Mateusz Żarnowski na 7. W ERC Junior Adam Haupt wskakuje na najniższy stopień podium.


mat_meksyk_1