This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Classic Cup zawitał do Argentyny
Dodane przez PRZYSZLAKOWSKI Mateusz dnia Kwietnia 24 2016 20:23:03
adam_2Po dłuższej przerwie powróciliśmy do rywalizacji w międzynarodowym pucharze Classic Cup. Tym razem zawodnicy mieli do pokonania 12 odcinków specjalnych zlokalizowanych na szutrowych drogach Argentyny. Po niezbyt udanym dla RRT Rajdzie Meksyku, wiązaliśmy spore nadzieję, z pozytywnym występem naszych kierowców. Można powiedzieć, że "Rookie" nie zawiodło. Przyjrzyjmy się z bliska rywalizacji w poszczególnych klasach.

W klasie CC1 do rywalizacji stanęło dwóch naszych zawodników, a byli to Tomek Sobieraj i Maciek Ślefarski. Tomek przejechał równy i solidny rajd i w rezultacie uplasował się na 10. pozycji. Maćkowi poszło nieco gorzej i zakończył zmagania na 19. miejscu.

Klasa CC3 liczyła 4. reprezentantów RRT. Najlepiej poradził sobie Kamil Żurawlew, który uzyskał 7. lokatę, popisując się najlepszym czasem na słynnym El Condor. 4 pozycje niżej sklasyfikowany został Marcin Aniołek, który może być zadowolony ze swojego występu (...)

Więcej w rozwinięciu newsa

Rozszerzona zawartość newsa
mat_meksyk_1

Po dłuższej przerwie powróciliśmy do rywalizacji w międzynarodowym pucharze Classic Cup. Tym razem zawodnicy mieli do pokonania 12 odcinków specjalnych zlokalizowanych na szutrowych drogach Argentyny. Po niezbyt udanym dla RRT Rajdzie Meksyku, wiązaliśmy spore nadzieję, z pozytywnym występem naszych kierowców. Można powiedzieć, że "Rookie" nie zawiodło. Przyjrzyjmy się z bliska rywalizacji w poszczególnych klasach.

W klasie CC1 do rywalizacji stanęło dwóch naszych zawodników, a byli to Tomek Sobieraj i Maciek Ślefarski. Tomek przejechał równy i solidny rajd i w rezultacie uplasował się na 10. pozycji. Maćkowi poszło nieco gorzej i zakończył zmagania na 19. miejscu.

Klasa CC3 liczyła 4. reprezentantów RRT. Najlepiej poradził sobie Kamil Żurawlew, który uzyskał 7. lokatę, popisując się najlepszym czasem na słynnym El Condor. 4 pozycje niżej sklasyfikowany został Marcin Aniołek, który może być zadowolony ze swojego występu. 16. był Mateusz Żarnowski próbujący swoich sił w Peugeocie 207 S2000. Niestety Mateusz Magdziarz przedwcześnie odpadł z rywalizacji.

Sporo działo się w klasie CC4. Wspaniały pojedynek o 2. miejsce stoczyli Daniel Zarychta i Marcin Zmysłowski. Nasi kierowcy przez cały rajd wymieniali się pozycjami by w rezultacie lepszy okazał się Marcin, który pokonał Daniela o...0,41 sekund! Biorąc pod uwagę fakt, że nasz szef jechał z nie do końca zdrową ręką, naprawdę może być z siebie zadowolony. Kompletnie z trudami rajdu nie poradził sobie Janek Gorzczyca, który odpadł już na początku zmagań.

Klasę CC6 wygrał Mateusz Przyszlakowski, aczkolwiek nie przyniosło to zbyt wielu korzyści w postaci punktów Mateuszowi, bowiem w klasie wystartowało tylko 3 kierowców.

Świetnie również poradził sobie Adam Haupt, który w klasie CC7 uległ tylko Hiszpanowi Javierowi De Diego. Mając na uwadze fakt, że Adam jechał na klawiaturze, należą się tutaj duże brawa dla naszego kierowcy za dobry występ w tym nie łatwym rajdzie.

Classic Cup wkracza w decydującą fazę. Do końca cyklu pozostały 2 rundy. Czy nasi zawodnicy załapią się do TOP 15 klasyfikacji generalnej i odbiorą pamiątkowe puchary?

Pewny tego miejsca może już być Marcin Zmysłowski, aczkolwiek Marcin musi zachować cały czas pełną koncentrację, bowiem 1 błąd może pozbawić go pewnej pozycji w TOP15. To samo dotyczy Daniela Zarychty i Kamila Żurawlewa, którzy mają już "wykorzystane" 2 rajdy i muszą zdobywać punkty jak chcą myśleć o końcowym sukcesie. Niewątpliwie w dobrej sytuacji jest Mateusz Przyszlakowski, który ma jeszcze do wykorzystania dwa jokery :D Niestety szansa na upragnioną 15-tkę ucieka Tomkowi Sobierajowi, który mimo solidnego występu w Argentynie zanotował sporą stratę punktową.

Przedostatnią rundą będzie Rajd Portugalii. Każdy z kierowców odczuwa już zapewne trudy całego sezonu CC, ale jeszcze trzeba się skupić i zachować pełną koncentrację podczas dwóch ostatnich etapów. Do boju RRT! :)