This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Kamil Żurawlew tryumfuje w 1. Rundzie VSO 2016!
Dodane przez Jan Gorczyca dnia Kwietnia 24 2016 20:22:56
1Nowy sezon Virtual SuperOES ruszył pełną parą. Na starcie 1. Rundy stanęło 55 śmiałków, którzy byli gotowi do szybkiej i bezkompromisowej jazdy. Rajd składał się z 10 prób, których długość wyniosła około 53 kilometry.

W klasie VSO1 zwycięstwo odniósł Kamil Żurawlew w Polo WRC, który w imponującym stylu rozprawił się z Dawidem Chorobikiem i Bartoszem Kowalskim. Zarówno Dawid jak i Bartosz podróżowali Fiestami WRC z M-Sportu.

Klasa VSO2 to zwycięstwo Marcina Zmysłowskiego w Peugeocie 207 S2000. Jego wynik początkowo zaciemniła mylnie nadana kara 33 sekund. Powtórka wykazała, że zawodnik na żadne upomnienie nie zasłużył. Minimalnie, bo o 3...

Więcej w rozwinięciu newsa

Rozszerzona zawartość newsa
mp13


Nowy sezon Virtual SuperOES ruszył pełną parą. Na starcie 1. Rundy stanęło 55 śmiałków, którzy byli gotowi do szybkiej i bezkompromisowej jazdy. Rajd składał się z 10 prób, których długość wyniosła około 53 kilometry.

W klasie VSO1 zwycięstwo odniósł Kamil Żurawlew w Polo WRC, który w imponującym stylu rozprawił się z Dawidem Chorobikiem i Bartoszem Kowalskim. Zarówno Dawid jak i Bartosz podróżowali Fiestami WRC z M-Sportu.

Klasa VSO2 to zwycięstwo Marcina Zmysłowskiego w Peugeocie 207 S2000. Jego wynik początkowo zaciemniła mylnie nadana kara 33 sekund. Powtórka wykazała, że zawodnik na żadne upomnienie nie zasłużył. Minimalnie, bo o 3 sekundy Marcinowi uległ nasz przyjaciel z Hiszpanii, dobrze znany Juan Marzoa w Lancerze grupy R4. Podium uzupełnił Damian Trzciński, w Imprezie R4.

Bezapelacyjne zwycięstwo w VSO3 odniósł natomiast Mateusz Przyszlakowski jadący Oplem Adamem R2. Z ogromną przewagą wyprzedził Michu Tambor'a i Czarnego WRC, również kierowców Opla. Wynik Czarnego mógłby być lepszy, jednak przeciągnięta wizyta w serwisie kosztowała go ponad minutę kary.

Rywalizacja w widowiskowej klasie VSO4 zakończyła się wygraną Janka Gorczycy, który swoim leciwym Subaru Legacy wyprzedził Dariusza Jankowskiego w Celice i Ariela Łęckiego w Lancii Delcie. Ariel, był kolejnym zawodnikiem, któremu anulowano niesłusznie nadaną karę.

Spośród kierowców startujących w autach RWD najlepszy okazał się być Maciek Ślefarski w BMW, który w pokonanym polu pozostawił Łukasza Buczka w Polonezie oraz Bartosza Walewskiego w kolejnym E30.

1. Runda już za Nami. Świetna rywalizacja i przyjacielska atmosfera, tak charakterystyczna dla VSO, zwiastuje kolejną masę pozytywnych emocji na następnej rundzie naszego cyklu, która już niebawem!