Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Udana wyprawa na Wyspy Kanaryjskie
Dodane przez ZURAWLEW Kamil dnia Kwiecień 13 2016 13:07:21
mateusz_kanary_6Za nami 2 runda ERC. Zawodnicy tym razem rywalizowali na wyspach Kanaryjskich. Rajd zapowiadał się bardzo ciekawie, ponieważ odcinki które znajdowały się wyżej były miejscami bardzo śliskie. W pierwszym dniu do przejechania było 6 odcinków.

Pierwszy oes był bardzo śliski ale większość kierowców zdecydowała się założyć opony na suchą nawierzchnie i ten wybór okazał się najlepszy, ponieważ reszta odcinków była już bardzo przyczepna. Bardzo dobrze z naszych kierowców na tym odcinku poradził sobie Tomek Sobieraj, a tuż za nim dojechał Jacek Szulikowski i Marcin Aniołek. Ich tempo wynikało własnie z założenia opon na wilgotną nawierzchnie jednak później okazało się że wybór był trochę nie trafiony, ponieważ Kamil...

Więcej w rozwinięciu newsa

Rozszerzona zawartość newsa
tomek_kanary_1


Za nami 2 runda ERC. Zawodnicy tym razem rywalizowali na wyspach Kanaryjskich. Rajd zapowiadał się bardzo ciekawie, ponieważ odcinki które znajdowały się wyżej były miejscami bardzo śliskie. W pierwszym dniu do przejechania było 6 odcinków.

Pierwszy oes był bardzo śliski ale większość kierowców zdecydowała się założyć opony na suchą nawierzchnie i ten wybór okazał się najlepszy, ponieważ reszta odcinków była już bardzo przyczepna. Bardzo dobrze z naszych kierowców na tym odcinku poradził sobie Tomek Sobieraj, a tuż za nim dojechał Jacek Szulikowski i Marcin Aniołek. Ich tempo wynikało własnie z założenia opon na wilgotną nawierzchnie jednak później okazało się że wybór był trochę nie trafiony, ponieważ Kamil który pojechał na oponach na suchą nawierzchnie szybko odrobił straty i to on był najlepszym zawodnikiem z zespołu. W klasie ERC2 najlepszym zawodnikiem Rookie Rally team był Damian Trzciński, a pechowcem Daniel Zarychta, który szybko zakończył swoja rywalizację. W ERC3, jak zawsze Mateusz Przyszlakowski walczył o fotel lidera. Również Janek utrzymywał dobre tempo, a za nim Michał Kruk i Maciek Ślefarski toczyli walkę miedzy sobą. Marcin Zmysłowski po pierwszym dniu rajdu nie dawał za wygraną i to on liderpwał w klasie Junior ERC.

Drugi etap rajdu był już w całości przejeżdżany po suchej nawierzchni. Załogi w ten dzień miały do przejechania również 6 odcinków. Od początku mocne tempo utrzymywał Kamil Żurawlew i Tomek Sobieraj. Mateusz Przyszlakowski w swojej klasie mocno atakował swojego rywala i ostatecznie udało się awansować na 1. miejsce. Marcin Zmysłowski kontrolował swoje tempo nad rywalem.

Najlepszym zawodnikiem z zespołu okazał się Kamil Żurawlew, który dojechał na 4 pozycji. Za nim uplasował się Tomek Sobieraj i Mateusz Przyszlakowski w aucie s1600. W klasie ERC2 Damian Trzciński dojeżdża przed Rafałem Dmuchowskim. W ERC3 wygrywa Mateusz Przyszlakowski, Jan Gorczyca dojeżdża na 3. Miejscu, Maciek Ślefarski na 5, a Mateusz Żarnowski na 8. miejscu. Junior ERC to popis Marcina i to on wygrywa tą klasę. CzarnyWRC dojeżdża przed Hubertem Solczyńskim, a za nimi dociera na metę Andrzej Siekański. Druga runda ERC okazała się udana dla Rookie Rally Team i również tutaj wygrywamy w klasyfikacji zespołowej.


andrzej_kanary_1

mateusz_wrps_3

mateusz_kanary_5