This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Udana wyprawa na Wyspy Kanaryjskie
Dodane przez ZURAWLEW Kamil dnia Kwietnia 13 2016 13:07:21
mateusz_kanary_6Za nami 2 runda ERC. Zawodnicy tym razem rywalizowali na wyspach Kanaryjskich. Rajd zapowiadał się bardzo ciekawie, ponieważ odcinki które znajdowały się wyżej były miejscami bardzo śliskie. W pierwszym dniu do przejechania było 6 odcinków.

Pierwszy oes był bardzo śliski ale większość kierowców zdecydowała się założyć opony na suchą nawierzchnie i ten wybór okazał się najlepszy, ponieważ reszta odcinków była już bardzo przyczepna. Bardzo dobrze z naszych kierowców na tym odcinku poradził sobie Tomek Sobieraj, a tuż za nim dojechał Jacek Szulikowski i Marcin Aniołek. Ich tempo wynikało własnie z założenia opon na wilgotną nawierzchnie jednak później okazało się że wybór był trochę nie trafiony, ponieważ Kamil...

Więcej w rozwinięciu newsa

Rozszerzona zawartość newsa
tomek_kanary_1


Za nami 2 runda ERC. Zawodnicy tym razem rywalizowali na wyspach Kanaryjskich. Rajd zapowiadał się bardzo ciekawie, ponieważ odcinki które znajdowały się wyżej były miejscami bardzo śliskie. W pierwszym dniu do przejechania było 6 odcinków.

Pierwszy oes był bardzo śliski ale większość kierowców zdecydowała się założyć opony na suchą nawierzchnie i ten wybór okazał się najlepszy, ponieważ reszta odcinków była już bardzo przyczepna. Bardzo dobrze z naszych kierowców na tym odcinku poradził sobie Tomek Sobieraj, a tuż za nim dojechał Jacek Szulikowski i Marcin Aniołek. Ich tempo wynikało własnie z założenia opon na wilgotną nawierzchnie jednak później okazało się że wybór był trochę nie trafiony, ponieważ Kamil który pojechał na oponach na suchą nawierzchnie szybko odrobił straty i to on był najlepszym zawodnikiem z zespołu. W klasie ERC2 najlepszym zawodnikiem Rookie Rally team był Damian Trzciński, a pechowcem Daniel Zarychta, który szybko zakończył swoja rywalizację. W ERC3, jak zawsze Mateusz Przyszlakowski walczył o fotel lidera. Również Janek utrzymywał dobre tempo, a za nim Michał Kruk i Maciek Ślefarski toczyli walkę miedzy sobą. Marcin Zmysłowski po pierwszym dniu rajdu nie dawał za wygraną i to on liderpwał w klasie Junior ERC.

Drugi etap rajdu był już w całości przejeżdżany po suchej nawierzchni. Załogi w ten dzień miały do przejechania również 6 odcinków. Od początku mocne tempo utrzymywał Kamil Żurawlew i Tomek Sobieraj. Mateusz Przyszlakowski w swojej klasie mocno atakował swojego rywala i ostatecznie udało się awansować na 1. miejsce. Marcin Zmysłowski kontrolował swoje tempo nad rywalem.

Najlepszym zawodnikiem z zespołu okazał się Kamil Żurawlew, który dojechał na 4 pozycji. Za nim uplasował się Tomek Sobieraj i Mateusz Przyszlakowski w aucie s1600. W klasie ERC2 Damian Trzciński dojeżdża przed Rafałem Dmuchowskim. W ERC3 wygrywa Mateusz Przyszlakowski, Jan Gorczyca dojeżdża na 3. Miejscu, Maciek Ślefarski na 5, a Mateusz Żarnowski na 8. miejscu. Junior ERC to popis Marcina i to on wygrywa tą klasę. CzarnyWRC dojeżdża przed Hubertem Solczyńskim, a za nimi dociera na metę Andrzej Siekański. Druga runda ERC okazała się udana dla Rookie Rally Team i również tutaj wygrywamy w klasyfikacji zespołowej.


andrzej_kanary_1

mateusz_wrps_3

mateusz_kanary_5