This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Kamil Żurawlew zaskakuje
Dodane przez Jan Gorczyca dnia Kwietnia 05 2016 20:20:36
mat_prz_class_1Za nami już 3 runda V Pucharu Automobilklubu Polski WRT 2016 i VII Mistrzostw WP WRT 2016.Na szutrowych odcinkach używane były samochody klasy R5 . Jak zwykle wysoką formę zaprezentował zespół RRT. Zapraszamy na relację.

Pierwsza pętla przebiegła pod dyktando lidera tych rozgrywek czyli Marcina Zmysłowskiego ale, za Jego plecami czaił się Kamil Żurawlew w Fiescie R5. 6. miejsce zajmował Tomek Sobieraj co ciekawe w Pługu R5. Pod koniec pierwszej dziesiątki znajdował się Mateusz Przyszlakowski który popełnił dość sporo błędów i musiał gonić czołówkę. Oczko niżej był Janek Gorczyca którego złapała policja w drodze na serwis z powodu braku świateł jak się okazało w tym miejscu był to dla Niego koniec zawodów. (...)

Więcej w rozwinięciu newsa

Rozszerzona zawartość newsa
jacek_mex_5


Za nami już 3 runda V Pucharu Automobilklubu Polski WRT 2016 i VII Mistrzostw WP WRT 2016.Na szutrowych odcinkach używane były samochody klasy R5 . Jak zwykle wysoką formę zaprezentował zespół RRT. Zapraszamy na relację.

Pierwsza pętla przebiegła pod dyktando lidera tych rozgrywek czyli Marcina Zmysłowskiego ale, za Jego plecami czaił się Kamil Żurawlew w Fiescie R5. 6. miejsce zajmował Tomek Sobieraj co ciekawe w Pługu R5. Pod koniec pierwszej dziesiątki znajdował się Mateusz Przyszlakowski który popełnił dość sporo błędów i musiał gonić czołówkę. Oczko niżej był Janek Gorczyca którego złapała policja w drodze na serwis z powodu braku świateł jak się okazało w tym miejscu był to dla Niego koniec zawodów. Dziesiątkę zamknął Adam Haupt czyli driver korzystający z klawiatury jako kontrolera.

2. pętla to równa walka Marcina z Kamilem. Tomek Sobieraj w dalszym ciągu utrzymywał Swoje miejsce ale naciskał go Mateusz który poczuł krew i szarżował niczym Leszek Kuzaj za czasów Corolli. Adam Haupt podskoczył oczko wyżej i nie krył zadowolenia z tego powodu.

Czas na przerwę serwisową zlokalizowaną nieopodal słynnego uzdrowiska, więc kibice dopisali i dopingowali Swoich ulubieńców jak szaleni.

Ostatnia pętla wyłoniła zwycięzce którym został Kamil. Podium uzupełnij liderujący Marcin Zmysłowski. Swoje miejsca utrzymali Tomek Sobieraj, oraz Mateusz Przyszlakowski. Dziesiątkę zamknął Adam Haupt w Fabii R5.

Klasyfikację zespołową ponownie wygrało Rookie Rally Team. Nie widać na horyzoncie nikogo kto mógłby zagrozic RRT w tych rozgrywkach!

Liczby 3. rundy Pucharu wg. organizatora:

2 - po tylu kierowców używało Peugeota 208 T16 2015 R5 oraz Citroena DS3 R5
7 - tyle modeli samochodów dopuszczone do zawodów
7 - kierowców zdecydowało się użyć czeskiej R5
9 - zespołów zdobyło punkty
10 - reprezentantów Rookie Rally Team zdobyło punkty w 3 rundzie
17 - Fordów Fiesta R5 na mecie
28 - zawodników ukończyło rajd
41 - zawodników wystartowało do 1 odcinka specjalnego
74,9 - tyle kilometrów OS-owych miała trasa zawodów
96,5 - km/h tyle wyniosła średnia prędkość zwycięzcy rajdu


aniołek_meksyk_2