This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Rookie Rally Team dominuje Puchar Asów
Dodane przez ZURAWLEW Kamil dnia Grudnia 26 2015 12:25:35
kamil_ap_2Przyszedł czas na podsumowanie naszych zmagań w Pucharze Asów. Puchar dzielił się na klasę R5, R4, R3, R2, R1 i gość. Również tutaj pokazaliśmy się z dobrej strony. Duża frekwencja wśród zawodników naszego zespołu pomogła w zdominowaniu kolejnego pucharu.

Najlepiej z zespołu poradził sobie Kamil Żurawlew w samochodzie R5 i to on wygrał cały cykl, zarówno w klasyfikacji generalnej jak i R5. Również w obu klasyfikacjach na drugim miejscu zakończył sezon Mateusz Przyszlakowski. Czwarte miejsce należy do Tomka Sobieraja, piąte do Marcina, a szóste zajął Daniel.

W klasie R4 dobre piąte miejsce zajął Krzysiek Śliż i to on był najlepszym zawodnikiem...

Więcej w rozwinięciu newsa

Rozszerzona zawartość newsa
mateusz_przyszlakowski_nadwislanski_4

W klasie R4 dobre piąte miejsce zajął Krzysiek Śliż i to on był najlepszym zawodnikiem w naszym teamie w tej klasie. Klasę R3 zdominował Daniel Zarychta ,który wygrał aż 6 rund cyklu. Na drugim miejscu znalazł się Maciek Ślefarski. CzarnyWRC bronił honoru naszego teamu w samochodzie R2. Udało mu się wywalczyć na koniec sezonu drugie miejsce w swojej klasie.

Kolejne laury spłynęły na naszych zawodników. Dobre wyniki na koniec sezonu na pewno dodadzą motywacji przed kolejnym rokiem startów.