This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
9. Pompa Cup - Marcin ponownie liderem
Dodane przez weekend dnia Grudnia 08 2015 05:27:52
andrzej_pompa_5Przedostatnia 9 runda Pompy dostarczyła nam wiele emocji,przede wszystkim za sprawą prowadzącej w generalce dwójki zawodników Fordów ,czyli Marcina Zmysłowskiego i Tomka Sobieraja. Bezpiecznie i szybko jadący Marcin wygrał z przeszło 40 sekundową przewagą nad próbującym trzymać jego tempo Tomkiem. Wygrana Marcina spowodowała ,że znów znalazł się na 1. miejscu w generalce. Na najniższym stopniu podium stanął równo i szybko jadący Michał Wałkowski,również w Fieście R5,który w udzielonym wywiadzie powiedział,że rajd był jak zwykle trudny,a ostatni odcinek czyli Power Stage był istnym szaleństwem.

Klasę H/B wygrał czwarty w generalce Mateusz Przyszlakowski za kierownicą Audi S1, który jako jedyny...

Więcej w rozwinięciu newsa

Rozszerzona zawartość newsa
Kamil Żurawlew_dolnoslaski_6

Klasę H/B wygrał czwarty w generalce Mateusz Przyszlakowski za kierownicą Audi S1,który jako jedyny w klasie dojechał w całości do mety. Również słabo obstawiona była klasa R3,w której zwyciężył Janek Gorczyca w Corsie S1600 pomimo skorzystania z Super Rally.

Na szczęście o wiele więcej wrażeń dostarczyła nam najsłabsza dopuszczona klasa czyli "eR dwójki", gdzie jedyna w stawce dziewczyna Magda Zmysłowska za sterami Peugeota 208 R2 ostro rywalizowała z osobnikiem o wdzięcznym nicku Jarzyna1989, który zajął bardzo dobre 5 miejsce. Magda wprawdzie nie dała rady wygrać w klasie, ale wygrała PS, gdzie na pewno dobrych i cennych rad udzielał nie kto inny, jak aktualny mistrz Marcin.

Podsumowując, 9. runda była jak na Pompę przystało bardzo trudna i sporo załóg nie ujrzało mety. Już z niecierpliwością czekamy na ostatnią 10., rozstrzygającą Pompę, w której Marcin z Tomkiem powalczą o koronę mistrza.

Jeśli mowa o koronie mistrzów,to w ich posiadaniu są już przedstawicie dwóch klas, czyli:
kierowniczka ponad 100 konnego Peugeota 208 R2, Magdalena Zmysłowska B R A W O !
oraz kierownik 600 konnego Audi Quatro S1 klasy H/B, Mateusz Przyszlakowski B R A W O !

Bardzo ciekawie wyglądać będzie również walka o najniższy stopień podium w klasyfikacji generalnej, gdzie pod nieobecność Tomka Majdaka walczyć będą Mateusz Przyszlakowski z Michałem Wałkowskim. W klasie R4 i R3 również kilku zawodników powalczy o tytuł mistrza.

Zapraszamy już teraz na finał pucharu, który będzie jeszcze bardziej hardcorowy. Powodzenia!